World Dance Movement Itálie 2015- Mezinárodní seminář

Castellana Grotte, Bari
Sunday, July 05, 2015

World Dance Movement Itálie 2015- Mezinárodní seminář
Sunday, July 05, 2015 - Sunday, July 26, 2015

World Dance Movement
+ (39) 360829733
Via Serritella, 10
Castellana Grotte, Bari 70013
Italy

Map and Directions
Vítejte na World Dance Movement 2015

Jsme rádi, že můžeme tuto událost sdílet s tolika talentovanými tanečníky z celého světa.   Udělejte si čas na vyplnění registračního formuláře.  Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat.  Mělo by být zcela jednoznačné, ale přesto, kvůli vám, stejně jako nám, neváhejte zaslat jakékoliv připomínky.  

Note: IPoznámka: Pokud spustíte vyplňování registračního formuláře a pak jej zastavíte před dokončením, ať už z jakéhokoli důvodu, jediná věc, která zůstane vyplněná, jsou Vaše základní informace na osobní informační stránce. Takže budete muset zadat všechno ostatní znovu. Proto si vyhraďte trochu času, až spuštíte registrační proces.


Pro Vaši informaci, Budete muset uvést: 
 • Cestovní zdravotní pojištění a číslo pojištění - Povinné
 • Cestovní informace (letecká společnost, nebo vlak) - Povinné (pokud potřebujete, aby WDM zarezervovalo cestu pro vás z letiště nebo nádraží)
 • Fotografii obličeje, ne těla.  Budete muset nahrát svoji fotku na osobní informační stránku, my se postaráme o její tisk. Pokud nemůžete nahrát obrázek, přineste 4 fotografie pasového formátu s sebou při registraci ne místě. - Povinné 
 • Ujistĕte se, že máte správné cestovní dokumenty na cestování do Italie z vaší země (Cestovní pas, identifikační kartu nebo Visa. Každá země má jiná pravidla, pro detaily kontaktujte svou místní státní agentura).
  World Dance Movement není zdopovědný za vaše problémy s cestovními dokumenty.

 • Poznámka:  Pokud nemáte výše uvedené položky k dispozici v době vaší registrace, budete se moci vrátit do registračního formuláře, poté, co bude Vaše registrace dokončena a přidat chybějící informace. Nicméně, všechno, co má červené označení * musí být vyplněno, než budete moci pokračovat.  Chcete-li odpovědět na možné otázky, které byste mohli mít, klikněte na "details" a u jakéhokoliv předmětu získáte další informace.

  Budete dostávat aktualizace z WDM přes wdm@Email: info@worlddancemovement.com, proto se prosím ujistěte, že tyto emaly nespadnou do spamu.


  Užijte si to! Toto je pouze začátek velkého tanečního a kulturního zážitku!

  Těšíme se na setkání s Vámi!

  ciao,
  Michèle Assaf a Bruno Collinet
  Umělečtí Ředitelé - World Dance Movement
  Domenico Daoli a Annalisa Bellini
  Producenti - World Dance Movement

   

  Contact Information